| XAndreeaAndreeaX a întrebat:

Poate sa imi spuna si mie cine ce pricepe, cat ma costa sa imi instaleze si mie cineva windows? Adica am vazut multe anunturi pe net, dar sunt ok, cunoasteti pe cineva care s-ar pricepe si daca da, cat ar costa. Pe mine ma intereseaza sa nu platesc mult si sa faca de calitate treaba, rog doar cine stie sa raspunda.

14 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Chiar se mai platesc oameni in 2018 sa schimbe windowsuri?
Eu stiam de la 8 ani sa instalez Windows fara complicatii...
Iei un stick usb sau dvd,bootezi windows-ul pe el, bagi in PC/laptop, intri in bios, si de acolo next, next si install.

| Eduard198 a răspuns:

Bună, te poți uita la un tutorial pe YouTube, prima data îți va fi mai greu dar după vei învață și o sa ți-l schimbi singura mereu chiar nu este asa de greu

| XAndreeaAndreeaX explică (pentru Eduard198):

Merci, dar refer sa mi-l faca cineva

| Heavenonearth a răspuns:

In ce oras stai?

| XAndreeaAndreeaX explică (pentru Heavenonearth):

Bucuresti

| Vladut123456 a răspuns:

Maxim 30 lei ar trebui sa-ti ceara, dar nu e asa greu, daca ai un stick de vreo 8 gb il poti instala foarte usor, sunt zeci de tutoriale pe Youtube.

| RAY a răspuns:

Si activarea lui?

| Superior a răspuns (pentru RAY):

Cine mai cumpara windows azi?

| RAY a răspuns (pentru Superior):

Multi,in viitor activarea va fi obligatorie

| flixbuster a răspuns:

Sa stii ca, in general, "sa nu platesc mult" si "sa faca de calitate treaba" se cam exclud.

Uite, oferta: iti instalez eu, nu imi dai nimic cand ti-l fac, il folosesti o luna si daca esti multumita ma platesti atunci exact cat vrei tu. Merg pe incredere. Daca suna bine oferta, contacteaza-ma pe privat.

| JoookkkeeeRRR a răspuns:

Te pot ajuta eu happy

| IamJoKeR a răspuns:

Te pot ajuta eu

| JustStitch a răspuns:

Te pot ajuta eu, dacă vrei?

| JustStitch a răspuns:

Te pot ajuta eu cu un windows dacă vrei