| florinix a întrebat:

Poate sa imi spuna si mie cineva dc imi arata in dvd rw driver propietati asa http://img841.imageshack.us/img841/7084/glnl.jpg

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si la mine apare la fel. Dar nu-i bai. Daca functioneaza e bine.

| Niiiicu a răspuns:

Acel semn al intrebari arata ca exista o problema cu dvd, la mine sunt 3 alea, dar nu am semnul intrebarii la nicunul

| florinix explică:

Inteleg ca este o problema dar cum o rezolv mie imi trebuie driver-ul acesta dar nu am de unde sa il descarc... optiarc dvd rw ad 7561a ata device driver va rog ajutati-ma