| TudorFox a întrebat:

Poate sa imi spuna si mie cineva de ce acum pe windows 7 chiar si cu nVIDIA instalat mi se vede asa in taskbar la aplicatii? https://imgur.com/a/RtTPAP6

6 răspunsuri:
| MadalinG99 a răspuns:

Du-te in my computer si poti modifica aspectul barii aceleia. sau da pe ea click dreapta propietati.

| TudorFox explică (pentru MadalinG99):

Deci ma duc in my computer si ce fac?

| TudorFox explică (pentru MadalinG99):

Pai eu nu asta vreau sa imi fie altfel taskbar-ul, vreau sa pot sa vad din nou inauntrul fiecarei aplicatii deschise in taskbar

| MadalinG99 a răspuns (pentru TudorFox):

De la proprietati trebuie sa fie, cauta ca trebuie sa gasesti, ai bifat lock at taskbar?

| TudorFox explică (pentru MadalinG99):

E bifat

| PappZsoltAndras a răspuns:

Da click dreapta pe desktop, intra in personalize, iar jos este o casuta pe care sub scrie window color, intra acolo, si bifeaza enable transparency, iar daca vrei alege si o culoare. Sper ca te-am ajutat, sa ai o zi buna!