| ZeroGraviton a întrebat:

Poate sa-mi dea cineva un cont pe metin2 new world 2 plzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salll iti dau eu un cont dar e de lv mic il cheama numele de utilizator dracuandrei si parola epure12!

2 răspunsuri:
| NoBoDy_7286 a răspuns:

New-order mt2 nu-i OFF sv?

| TheClauu1996 a răspuns:

Cauți un server PVM-PVP lvl max 250, cu iteme/mape noi (originale, nu toate prostiile de sunt pe toate serverele)?

Sa te chinui sa faci lvl și sa Îți bonusezi itemele? (Să îți faci seturi)

Să te duci la Farmat pentru itemele de upgrade?

Atunci SonyMt2 este exact ce cauți, cu o vechime de peste 3 ani ONLINE!

http://sonymt2.ro/sv