| KlaudiuRad a întrebat:

Poate sa-mi recomande cineva niste boxe 2.1 la max. 170-180 lei care sa aiba un bass puternic. Nu neaparat sa se auda foarte tare. Un prieten are o conserva de Myria RC-337D 45w si dupa parerea mea se aud foarte bine si volumul lor este foarte puternic, deci nu am pretentii prea mari.

Răspuns Câştigător
| Sarcopt a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DDYWJBBBM/ se poate să-l găseşti la pcGARAGE mai ieftin

3 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Tu vrei prtabila sa inteleg?---iti recomand WSTER model ws188 mini bluetooth speaker

| KlaudiuRad explică (pentru BostanDaniel1974):

Nu vreau portabila. Am spus ca vreau 2.1, pentru PC, dar sa nu fie prea scumpe ca nu am pretentii mari. Doar sa aiba bass mai puternic.

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru KlaudiuRad):

Hama sunt cele mai bune