| CokoStar a întrebat:

Poate sa mi se blocheze calculatorul din cauza prafului?

Răspuns Câştigător
| Biia a răspuns:

Da,asa mi s.a intamplat si mie.Se bloca si l.am dus la reparat si mi.a zis ca din cauza prafului care s.a adunat in interior numai putea sa "respire" si se tot bloca.Bine eu am laptopoh go ondar nu cred ca e mare diferentathinking,oricum, cred ca da, si din cauza prafului se poate bloca calculatorul.
~>Take careee`!

3 răspunsuri:
| Apotamkin a răspuns:

Da.mai ales daca procesoru sau "chestile alea de racire"(nu imi vine cuvantu coolere sau asa ceva) sunt cu praf.ar fi bine ocazional sa il mai si cureti daca nu poti tu vb cu cineva sau mergi la service cu el

| Artemesia a răspuns:

Da! se poate si mie mi s-a intamplat acum un an.Am fost cu el la reparator si acum...merge!

| coolboy_1648 a răspuns:

Da, daca nu este curatat frecvent, asa am patit si eu, si imi mergea foarte greu and la un moment dat se stingea, si dupa cela-m curatat merge din nou calumea...