| WeAreSmart a întrebat:

Pot adauga bara Google search in Chrome?

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Chrome are deja inclusa bara de start in bara unde adaugi adrese. Scrii acolo ce doresti si o sa iti caute pe google.

| sickoffallthings a răspuns:

Instaleaz-o si apoi intra pe chrome la extensi si activeaz-o.

| WeAreSmart explică (pentru sickoffallthings):

Pai de unde sa o iau?

| sickoffallthings a răspuns (pentru WeAreSmart):

Intra pe chrome in dreapta sus sunt 3 liniute si apasa pe ele apoi pe instrumente apoi pe extensii si apoi descarcati mai multe extensii si scrii Google search in locul unde zice "Cautati in magazin" si apoi sper ca te descurci.

| WeAreSmart explică (pentru sickoffallthings):

Nu am gasit o bara google search, vreau ca si in Firefox sa fie bara search in partea dreapta