| djgaby9699 a întrebat:

Pot afla master code la Nokia c3:00,mi-ai uitat codul de siguranta, si vreau sa schimb cartela si daca il inchid atunci imi cere codul de siguranta...codul imei este - 356247042484987..va rog ajutati.ma! multumesc!

Răspuns Câştigător
| RaDukuuu a răspuns:

Djgaby9699 acesta este MasterCode-ul tau: 1574074755. Cu placere!

2 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Nu intelg ce vrei sa spui.

| Camyyy_5609 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema thinking si nu stiu cum sa mi-l facccsad INTRODUAICINUMELE ea si-a bagat un cod de siguranta pe taste si din greseala si l-a uitat si este un program mastercode ce pui acolo imei-ul si aflii codul.da nu stiu daca este compatibil mastercode cu c3thinking