| bogdannn114 a întrebat:

Pot afla parola de la Facebook daca inca sunt logat pe telefon?

14 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

1.Te deconectezi.
2. Dai un click pe "am uitat parola" și îți vor trimite un cod de verificare, fie pe telefon, fie pe emailul pe care ai creat adresa. Sunt multi care si-au creat contul doar cu nr de telefon, fără să specifice o adresă de email. Dacă ai făcut și tu la fel, vei primi de la ei un sms, confirmi, introduci noua parolă și asta e tot! happy

| ALEXXXL19 a răspuns (pentru floresdemayo):

Asta daca mai are 1 acces la contul de email 2 la numarul de telefon si 3 daca lea bagat acolo

| floresdemayo a răspuns (pentru ALEXXXL19):

Mă gândesc că nu poți să fii atât de inconștient și să nu iti iei măsuri de precautie, privind siguranța conturilor tale, inainte de a-ti schimba nr de telefon, ori adresa de email, dacă știi că ții la ceva ce nu vrei să pierzi. Nu poti veni să spui, "am uitat parola" la emailul cu care mă logam pe Facebook, ori "am uitat adresa" cu totul, decat dacă emailul a fost creat la întamplare, ori al plesneală, cum spun adolescentii.
Chiar si o adresă de mail, se cere să fie asigurata de inca unul/două adrese, pentru recuperarea contului, in caz de pierdere.

| dannyel86 a răspuns (pentru floresdemayo):

"Acest utilizator nu acceptă mesaje private!"
Asta scrie la tine. Verifica contul si deblocheaza setarile! happy

| floresdemayo a răspuns (pentru dannyel86):

Serios? Așa scrie la mine?
Mă uit să văd ce naiba s-a intamplat...

Update: Ai dreptate, nu stiu cum de era bifată altă căsuță. sad
Să-mi fie cu iertare...

| ALEXXXL19 a răspuns (pentru floresdemayo):

Eu am 3 adrese de email se salveaza in cerc una pe alta daca nu ultima e soramea

| floresdemayo a răspuns (pentru ALEXXXL19):

Ești un băiat precaut.

În rest, ești ok, Alex?

| ALEXXXL19 a răspuns (pentru floresdemayo):

Incer ca traiesc cu problemele mele de santate.
Incercarea moarte n-are, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O poti afla din browser la parole salvate, asta daca ai salvat parola inainte.

| al0o0o0 a răspuns:

Daca ai parola salvata in telefon te poti deconecta, conexta din nou, telefonul iti va pune parola automat si ii dai „show". Asa o poti afla, direct din cont nu cred ca se poate.

| AureliusTPU a răspuns:

Poti sa iti pui numarul tau de telefon sau un gmail si ii dai o resetare la parola

| adriangrowinglife12 a răspuns:

Paremise ca vrei sa furi contul cuiva, eu zic mai bine sa stai in banca ta si sa nu faci vreo prostie

| bogdannn114 explică (pentru adriangrowinglife12):

Ti se pare prost, am uitat parola la cont

| adriangrowinglife12 a răspuns (pentru bogdannn114):

Sa fie cum spui tu. Si ca sa iti raspund la intrebare, nu, nu poti afla parola daca esti conectat, trebuie sa dai la " ti-ai uitat parola?" cand te loghezi si iti va trimite un mail de resetare a parolei pe mail-ul pe care a fost facut acel Facebook.