| 2Bad a întrebat:

Pot avea internet pe laptop daca am pe telefon, adica sa conectez telefonul si sa am acces? Daca da, ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| JamieGold a răspuns:

Absolut! Ai nevoie de cablul de date al telefonului, conectezi cele doua dispozitive(telefonul si laptopul), instalezi programul PC Suite in functie de marca telefonului mobil(exemplu:Nokia PC Suite, Sony Ericsson PC Suite, Samsung PC Studio, etc.) pe laptop, o sa fie nevoie probabil de un restart si cam asta e tot.
Sper ce ti-am fost de ajutorhappy