| Aly98_5274 a întrebat:

Pot baga melodii pe telefon fara card de memorie?

Răspuns Câştigător
| C8PILUcool a răspuns:

Da dar depinde cata memorie interna are telefonul.

6 răspunsuri:
| Anda1197 a răspuns:

Da! dar ai nevoie de cablu de date si de o memorie bunicica a telefonului, sa-ti incapa o melodiewinking

| IAmSoDifferent a răspuns:

Da poti happy. Dar depinde de memoria telefonului happy. daca are memorie mica nu poti baga prea multe happy. dar cumpara`ti un card de 1gb. nu e foarte mult. eu am de 2gb si a fost 10 lei unul happy!

| xyxy97 a răspuns:

Daca ai suficienta memorie pe telefon sigur

| angelfromabove a răspuns:

Buna da desigur ca poti dar depinde cata mrmorie are telefonul tau daca nu-i de ajuns nu poti

| Johnny98 a răspuns:

Da dar nu incap foarte multe pentru ca iti intra in memoria telefonului, iti intra cam 3-4 maxim big grin

| Aly98_5274 explică:

Telefonul are memorie interna de 10 Mb.