| Ion_Geanina_1999 a întrebat:

Pot conecta imprimanta doar la telefon prin cablul USB? Mi s-a stricat calculatorul și aș vrea să știu dacă pot printa imagini din telefon.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://bit.ly/2oaXSaZ

| Ion_Geanina_1999 explică (pentru Salontanul):

De ce imprimantă am nevoie? Mă gândesc că nu toate au aceaste funcții de printare prin WI-F sau Bluetooth

| Salontanul a răspuns (pentru Ion_Geanina_1999):

Vezi ca merge si prin USB. Poti sa cumperi o imprimanta cu CISS si WiFi si vei fi boier pe viata. Imprimantele cu CISS se incarca acasa si cartusele se autoreseteaza. E adevarat ca sunt cam scumpe!

Răspuns utilizator avertizat
| DavidTheGuy a răspuns:

Nu poti, nu intra cablul in telefon.Am incercat si eu