| zilog a întrebat:

Pot cumpara de undeva 10p recenzii pozitive pentru o locatie google.

De exemplu pentru un restaurant.

Ca mi-a scris cineva 2 recenzii negative pe google la un restaurant la care ii fac eu pagina, web site-ul.

Adica a dat doar o steluță pe google maps la recenzii si acum restaurantul acela are doar o steluță că altcineva nu a dat mai multe steluțe.
Cum rezolv situatia?

5 răspunsuri:
| Yparisa a răspuns:

Îți scriu eu.

| Răzvi42 a răspuns:

Faceti mancare buna si n-o sa mai primiti recenzii mici ***

| Vântulalb a răspuns:

De ce sa faci recenzii false si sa inseli clientii? Vor fi si mai multe recenzii negative. Mai bine corectati meniul, faceti curat, chelnerii sa se poarte civilizat cu clientii. La urma urmei, clientii platesc pentru asta. Daca ii inselati, dati faliment.

| zilog explică (pentru Răzvi42):

Am făcut azi meniu de rahat cu perje 15 lei
ce mâncare bună când in stânga este o patiserie si vizavi un restaurant
astia de la restaurantul de vizavi mor de ciuda
ca la ei nu puteai manca fara 300 lei la o masa
iar noi oferim felul 1 felul 2 si o bere totul in 20 lei in total
sau o prajutura daca nu vrei bere
si mancare multă să te saturi
de exemplu 300 grame cartofi prajuti
300 grame crochete de pui cu sosuri
sau ciulama

bine inteles ca felul intai este o ciorba de burta sau de perisoare sau ciorba de vacuta sau alagrec
pe care daca ai cuparao seperat ai cumpara-o cu 12 lei
asta ii oftica rau de tot pe toti vecinii ca mai sunt si pe strazile din apropiere alte restaurante care aveau preturi mari de exemplu un peste la gratar la concurenta 18 lei sa ti-l puna pe o farfurie de hartie fara nimic fara mamaliga fara usturoi daca mai doreai ceva la acel macrou trebuia sa mai scoti 3 lei mamaliga 2 lei usturoiul 2 lei o chifla mai mare

pe când la noi de 10 lei iit dăm 4 mici
sau un peste macrou la gratar cu putina mamăliguță si putin usturoi 9 lei in total pe farfurie adevarata de portelan cu furculița adevărată din inox + că la noi să mergi la baie este gratis pe când la vecini baia este separat alta firma ca sa dai 1 leu acolo

| zilog explică (pentru Vântulalb):

Se oftică concurență vizavi există un restaurant de 20 ani in stanga e o patiserie in spate este alt restaurant alte restaurante si alte bodegi si alte cârciumi
Care toti aruncă cu rahat peste gard să moară capra vecinului