| applemobile a întrebat:

Pot cumpara la liber si cu rate un telefon de la Vodafone chiar daca nu am abonament?

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

De la orice magazin de telefonie mobila. Nu conteaza la cine ai abonament sau cartela. Il cumperi si gata! La cei cu abonament pretul este mai mic la acelasi aparat.Nu stiu cum sta situatia cu ratele, daca se poate si asa!

| AlecsNC11 a răspuns:

Amice! telefonul meu este cumparat la liber de la Vodafone fara abonament. a costat mai scump la abonament; 42lei... la liber 102 lei! e bun! si telefonul este performant! am vazut si la Altex. era mai ieftin! 54! merita amice!