| untilizatorunic a întrebat:

Pot descarca muzica de pe internet direct in dropbox sau in alt cloud de pe iphone? si dupa din cloud in telefon? la iphone nu se permite sa descarci fisiere in afara de imagini, e posibil asa ceva? fara sa utilizez PC

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

In dropbox merge sa pui melodii si sa le descarci in telefon dar doar cu ajutorula unui pc/laptop, altfel nu ai cum sa salvezi o melodie direct in dropbox.

| untilizatorunic explică (pentru Aasdfghj):

Super, 100% merge sa descarci melodii din dropbox daca ele sunt acolo? ai incercat?

| Aasdfghj a răspuns (pentru untilizatorunic):

Da, am incercat si functioneaza.

| untilizatorunic explică (pentru Aasdfghj):

Merci

6 răspunsuri:
| ogga00 a răspuns:

Pe IPhone nu e permis sa descarci absolut nimic. Si poti baga doar imagini sau melodii cu PC-ul.
Pont: Descarca SoundCloud si asculta odata o melodie, dupa accea daca ai ascultat melodia complet a doua oara poti fara internet.(La Android merge asta)

| untilizatorunic explică (pentru ogga00):

Stiu, Android salveaza melodia in cache, iphone nu salveaza memorie cache, doar catva mb pentru fiecare aplicatie, pentru diferite coduri mici, atunci cand stergi o aplicatie de pe ios ea se sterge cu tot cu cache salvat, pe cand pe Android cache ramane

| ogga00 a răspuns (pentru untilizatorunic):

In orice caz. Daca ai date(nu ai nevoie de foarte multe) e perfecta aplicatia, te scapa de multe griji pe un IOS.