| anonim_4396 a întrebat:

Pot descarca,,Talking Tom Cat" pentru un telefon Nokia, chiar daca nu e Android?

Răspuns Câştigător
| Leutzbv a răspuns:

Seful meu are iphone si are si talking tom cat pe el. Deci merge...

| unknownn a răspuns (pentru Leutzbv):

Asa,si ce legatura are iPhone(care are iOS) cu Nokia?(nu exista Nokia cu iOS)

| Leutzbv a răspuns (pentru unknownn):

Intr-adevar, dar daca merge pe android si ios de ce nu ar merge si pe symbian sau ce are al tau? Asta vroiam sa spun...

| unknownn a răspuns (pentru Leutzbv):

Da dar acest telefon are symbian, telefonul lui poate nu are symbian, ca mai sunt telefoane Nokia fara sisteme de operare.De aia intrebam.

Si apropo: Ma confundati, nu sunt eu cel care v-a dat funda, nici autorul intrebarii.

| Leutzbv a răspuns (pentru unknownn):

Am gresit atunci cand am zis ca " ce telefon ai" dar trebuia sa spun " ce tel are", dar nu ti-am raspuns tie ca mi-ai dat funda. Si nici el nu a specificat ce tip de Nokia are, de aceea i-am raspuns happy Ms oricum pentru ca m-ai atras de atentie! Succes!

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu placere,@Leutzbv.Si nu, telefonul meu nu are Symbian.

| Leutzbv a răspuns:

Si ca sa vezi ca nu mi-ai dat funda degeaba...http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Si apropo: Multumesc pentru funda

| kbej a răspuns:

Nu! E facut special pentru android! Funda?

| Rawwwrrrr a răspuns:

Nu poti. este special facut pentru android. pe Nokia in nici un gand nu ai putea sa ti.l descarci. happy