| anonim_4396 a întrebat:

Pot face ceva pentru a nu îmi mai arata data de naștere pe Facebook? Sa nu îmi mai arate ca e ziua mea de naștere.

3 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Intri pe profilul tau dupa apesi pe " Despre " dupa cauta " Informatii Generale si de Contact " si cauti data nasterii si ascunzi pentru "eu" https://prnt.sc/1flf717

| Crescent a răspuns:

Cunosc o persoana care inainte cu o zi de aniversare isi schimba data, cat sa nu vada ceilalti ca e ziua ei. Dupa o schimba la loc

| Andrei007007 a răspuns:

Da, te duci la "Despre" apesi pe globuletul acela din dreptul: data nastere si dupa alegi cum sa fie data de nastere: public, privat sau custom pentru prieteni.