| xtyna15 a întrebat:

Pot folosi un telefon care nu are loc pentru SIM? intreb pentru ca imi va trimite cineva din SUA un Motorola Droid si nu stiu daca il pot folosi cu numarul meu... pot cei de la cosmote sa il inregisteze fara cartela?

Răspuns Câştigător
| djrobby a răspuns:

In Romania singura companie care foloseste telefoane fara sim este zapp practic o sa il tii ca mobila. poti sta pe net prin wi fi, gps, si diverse aplicatii. si din pacate nu poti folosi nr tau.
dar poti incerca un abonament la zapp ei sunt singuri din Romania care fo; osesc telefoane CDMA!

2 răspunsuri:
| iChaz a răspuns:

Nu poti, decat in US.

| CօcσCɦɐռeℓ a răspuns:

Pai trebuie sa mergi la un Oficiu Central Cosmote cu telefonul` sh o sa te ajute cei de acolo` big grin