| irbis96 a întrebat:

Pot gasi laptop cu hdd de 1TB la mai putin de 20mil?

Ma intereseaza firma Lenovo, majoritatea sunt la pretul acesta, totusi, am vreo sansa sa gasesc si ceva mai ieftin? (mai ales la reducerile de sarbatori)

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Gasesti multe, dar eu zic sa mai astepti cam o luna pana la vinerea neagra. Nici de sarbatori nu cred ca se ieftinesc mai mult. Eu mi-am luat de la eMAG anul trecut de black friday, nu e asa performant, nu are un tera de hard dar isi merita toti banii, si e Lenovo ca tot intrebai tu de firma...

3 răspunsuri:
| Garsonfane1979 a răspuns:

Nu 1 tb dar la 750gb da si costa sub 20 cu mult uite aici http://bit.ly/1a3wieB

| vatco a răspuns:

Momentan vei gasi mai multe modele cu hdd de 1 TB sub 2000 RON.pe eMAG este la oferta un laptop Lenovo cu pretul de 1300 RON. vei gasi pe cell.ro un Asus, un Lenovo si un Acer.