| SilentStrike a întrebat:

Pot incarca bateria de la laptop prin cablul de date de la telefon? Adica pot transfera energia de la bateria telefonului la cea a laptopului prin cablul de date? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Seba_Seba_1997 a răspuns:

Niciodata. 1 la mana nu poti sa faci o stocare de energie telefon->laptop. 2 la mana cerintele unui incarcator de laptop e de obicei 12A 14V etc. big grin

3 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Daca ar fi posibil n-ai incarca nici juma de sfert din ea.

| manuel72 a răspuns:

Asta-i cea mai tare intrebare...De obicei e exact invers.

| mimi a răspuns:

Nu nu poti poti doar incarca bateria telefonului dar cea a calculatorului doar prin cablu special