| Cristian_Mihai_1994 a întrebat:

Pot instala driver de 32 biti pe windows cu 64?

8 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Ai site-ul oficial al placi de baza, acolo poti alege intre 32 si 64.
Daca nu esti instare sa le faci manual, foloseste slimdrivers=>http://www.driverupdate.net/

| Anonimuserr a răspuns:

Nu nu poţi, trebuie să instalezi drivere pe 64 de biţi.
Vezi aici http://windows.microsoft.com/......it-windows

| Cristian_Mihai_1994 explică (pentru Anonimuserr):

Am xp pe 64 mi sau intalat toate driverele in afara de placa de sunet, am luat driverul dp site-ul original la care scrie ca este compatibil cu xp pe 64 dar cand vreau sa instalez imi da eroare

| Anonimuserr a răspuns (pentru Cristian_Mihai_1994):

Ce eroare îţi dă practic?

| Cristian_Mihai_1994 explică (pentru Anonimuserr):

Audio driver installation failed, do you wish to continue the redt of the installation... asta este eroarea

| CPAElites a răspuns (pentru Cristian_Mihai_1994):

Da ma poti!

| OnuOnulică a răspuns:

Nu.

| troyaa a răspuns:

Nu poti, numarul de biti ai driverului trebuie sa coincida cu numarul de biti ai windowsului