| SeriousBomb a întrebat:

Pot juca Metro 2033 pe urmatoare configuratie:
Placa video sapphire ati radeon hd 3650 512mb agp
Memorie Ram: 2. 5Gb
Procesor:Amd Sempron 3200+ 1. 8Ghz
P. S:nu vreau sa joc jocul asta la detalii full..doar la mici sau medii,
Dau funda+vot

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti va merge. Mie imi merge pe maxim(DX11 OFF) cu 8-10 FPS cu o configuratie mai slaba ca a ta.
Pe viitor, daca vrei sa stii ce jocuri iti merg sau nu poti sa intrii pe site-ul asta si sa verifici amanuntit.
Systemrequirementslab.com

| SeriousBomb explică (pentru anonim_4396):

Prin 8-10 fps ce sa inteleg..ca se misca bine nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SeriousBomb):

Mi se misca bine pe naibahee hee.DAR procesorul meu (AMD Sempron 3000+ @ 1.6 GHz) isi merita respectele mele pentru ca a tinut multe jocuri in frau, asa ca nu cred ca a tau la 1.8 GHz nu va reusiwinking.Pe langa procesor mai sunt si 2.0 GB RAM.Singurul lucru care e mai bun din PC(si care e mai bun si ca a tau) e placa video ATI HD 5770, atat, deci presupun ca daca vrei sa-l joci pe minime va fi ok happy.Si mersi de funda.

3 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Da
ar trebui sa mearga