| KKarl a întrebat:

Pot obtine fara sa dau bani o adresa de e-mail de la un site cum ar fi wordpress.com?
Sa dau un exemplu:
Eu am o pagina de wordpress: kkwiatkowski. wordpress.com
Pot obtine o adresa de e-mail de genul: karl@kkwiatkowski. wordpress.com sau karl@kkwiatkowski.com?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti daca ai acces la server si iti poti instala un sever de mail
sau daca respectivul hosting iti ofera server de mail gratis.

wordpress nu am auzit sa ofere

Răspuns utilizator avertizat
| grandebgd a răspuns:

Wordpress nu iti ofera optiunea sa iti faci tu propria adresa de email email@domeniultau.wordpress.com pentru asta ai nevoie ori de un host pe care sa iti hostezi un domeniu.ro,.com,.biz sau un domeniu.tk gratuit ori un vps unde sa iti instalezi tu serverul de mail dar iti recomand hostinger.ro pentru host gratuit care iti ofera 2 adrese de email gratuite sau hostpremium.eu.