| angel_2962 a întrebat:

Pot pune muzica pe iPhone in afara prin a descarca de pe iTunes Store? Daca da, cum?

6 răspunsuri:
| spy2o a răspuns:

Draga "angel", muzica o poti transfera prin cablu usb in memoria telefonului(cred ca telefonul vine insotit cu un soft special pentru asta) sau o poti pune pe card.Sa faci poze stii? big grin

| angel_2962 explică (pentru spy2o):

Draga "spy2o" daca tu ai card la iPhone inseamna ca traiesti in lumea ta! big grin

| spy2o a răspuns (pentru angel_2962):

No...m-ai prins laughing N-am Iphone! Traiasca android-ul! big grin Ce-i drept "specialitatea" mea este android-ul.Dar daca eram in locul tau tot ii dadeam de cap. happy Incearca sa descarci melodii cu browserul telefonului.Sau cum am spus, cred ca ai un cd ceva cu un soft al telefonului. Oricum, prin cablu usb sigur se poate rezola asta. Daca ma gandesc mai bine, uite si motivele pentru care nu am Iphone(plus ca are o configuratie foarte slaba comparativ cu alte telefoane android la acelasi pret). Ofera prea putin pentru un pret mult prea mare.Dar stiu ca se poate face jailbreak, cum e root la android. Odata cu Steve Jobs se duce la vale si Apple-ul. sad

| angel_2962 explică (pentru spy2o):

I feel you. Eu voiam galaxy s3 sau s3 dar mos craciun a cam incurcat oalele laughing. E mult mai complicat iphoneul dar na... aia e :\ laughing

| sellingasses a răspuns:

Ai incercat sa descarci melodia respectiva pe PC iar dupa aia s-o trimiti pe iPhone folosind USB-ul? big grin

| DeeutzaDlk a răspuns:

Nu se poate, e singurul program cu care poti descarca muzica