| al1000000leautilizator a întrebat:

Pot recupera pozele sterse de pe telefon?

7 răspunsuri:
| elycrissro a răspuns:

Recover My Files Pro | Recuperare fisiere sterse chiar si dupa reformatare
http://www.programepc.com/......formatare/

BadCopy Pro | Recupereaza datele de pe HDD, Stick USB, CD/DVD
http://www.programepc.com/......usb-cddvd/

| trolololo a răspuns:

Din memoria telefonului, sau de pe cardul telefonului?

| Elvina a răspuns:

Nu poti. Le-ai sters, adio.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

0 sanse.

| tteo92 a răspuns:

Salut!
Le poti recupera cu Photorescue.Intrebarea e: pozele le-ai avut pe card? daca da,ai un cititor de caduri la pc/laptop? daca ai,atunci e foarte simplu,introduci cardul in pc si folosesti programul sa caute ce a fost sters. daca nu le-ai avut pe card, nu cred ca ai vreo sansa sa le mai recuperezi.dar ca sa fie mai sigur, cauta si un serial, daca nu bagi licenta nu prea sunt sanse mari sa iti gaseste fiesierele sterse.
bafta!

| al1000000leautilizator explică:

Pozele erau in memoria telefonului sad