| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa bag o cartela de cosmote intr-un telefon Vodafone 555 blue? sau e codat pe Vodafone?

5 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Toate telefoanele luate din magazine is codate trebuie sa le decodezi. Dar poti incerca sa vezi daca nu e codat.Bafta!

| 8mariastar a răspuns:

Trebuie sa deblochezi telefonul de Vodafone ca sa bagi o cartela de cosmote

| susanumarian a răspuns:

Daca e codat nu merge

| jenicuta a răspuns:

Majoritatea telefoanelor luate de la magazine oficiale(Orange shop. Vodafone.)sunt codate in acea retea.Dar ai putea sa incerci sa verifici macar..findca daca e codat telefonul nu va recunoaste cartela de cosmotebig grin(sper sa iti fie de folos sfatul meu)

| BbOoYyuxXx a răspuns:

Trebuie sa fie cartela loata de la Vodafone ca sa iti mearga in acel telefon.Cartelele cu firma diferita de cea a telefonului nu merg in acesta.Bafta.