| Vavalau a întrebat:

Pot sa conectez lavaliera la dslr? Am un Canon 1200d dar in manualul de instructiuni acolo unde e mufa jack scrie ca e mufa pentru telecomanda. Inca nu mi-am luat lavaliera si de asta va intreb

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca este mufa de telecomanda cum crezi ca o sa mearga un microfon? Mufa are doar functia de a da impulsuri pentru comanda si nu pentru sunet.

| MrFunky2 a răspuns:

O intrebare, de unde ai cumparat camera? Adica ce site si cu ce pret?