| Sasukesmecherul a întrebat:

Pot sa conectez o tastatura la laptop?

7 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Mie mi s-a defectat tastatura leptopului si am folosit tastatura calculatorului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,important e ca tastatura să aibă usb. Daca e fără fir, să aiba adaptor bluetooth(ca la mouse-ul fara fir).

| Zuzu1991 a răspuns (pentru anonim_4396):

1. usb
2. fara fir bluetooth
3. fara fir usb dar cu receptor, care e solutia mea preferata (ca nu poti sa intrii in bios cu una bluetooth si alte "placeri" )

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zuzu1991):

Eu astea le știu și sunt inca valabile, fiindcă le-am folosit într-o perioadă anume big grin

| Zuzu1991 a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite aici:
https://www.emag.ro/......s-v25783/c
am selectat in mod explicit fara fir, dar apoi usb, moment in care bluetooth-ul e, eliminat, dar tastaturile sunt fara fir;)

| rapandula a răspuns:

Da. Si Bluetooth si USB.

| DJLOTUS a răspuns:

Da, sigur, e super ușor, verifica tastatura sa aibă mufă usb sau conexiune bluetooth