| robysonyk a întrebat:

Pot sa cumpar componente de pc in rate?

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da, se poate, dar în locul tău aș achiziționa pe rând piesele, în funcție de ce buget aș avea lunar pentru asta; luna asta placa de bază și carcasa luna viitoare ramii și procesorul și tot așa până aș face un pc, nici de cum să îmi fac de lucru cu cămătarii legali la care le zice bănci.Succes

| robysonyk explică (pentru DeyCj):

Mersi, doar am vrut sa stiu daca se poate, si nu o sa iau pe rate happy mai bine adun si le iau toate odata

| KodrutZ a răspuns:

Desigur, dar esti bou daca faci asa ceva.

| EneCristian a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/ Asta e un site dar fi atent cu ce cumperi si cat.

| Pietricel a răspuns:

Da dar depinde de magazin