| FlacK a întrebat:

Pot sa cumparun telefon in rate fara abonament?

4 răspunsuri:
| TrustStyle a răspuns:

Da poti, daca ai peste 21 de ani, si esti salariat.Pentru a-ti face un credit de asta ai nevoiebig grin

| tteo92 a răspuns:

Si de la eMAG poti sa cumpari in rate... dar parerea mea, nu merita sa deschizi o rata pentru un amarat de telefon... crede-ma, pe cand o sa termini tu rata la acel telefon, telefonul va fi la jumate de pret, telefoanele tot timpul scad la pret, pentru ca vin altele tot mai bune, si tot asa. deci nu merita sa te legi la cap pentru un telefon!

| MariusPapoi a răspuns:

Da, de la altex, domo etc...

| TheHeineken a răspuns:

Poti sa il cumperi de la altex, etc si ai si un avantaj ca nu este codatwinking