| denispop14 a întrebat:

Pot sa intru intr-un grup pe Facebook daca imi fac un cont de Facebook si dupa mi-l sterg? Imi mai ramane messengerul si grupul in care am intrat?

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Din moment ce îți ștergi contul, nici pe grup nu mai ești vizibil, cât nici messengerul.
Poți să-ți faci messenger dar nu poți participa la discuții pe grupurile de pe Facebook, ci doar pe grupurile formate de pe messenger.

| katy a răspuns:

Nu ramane. Daca il stergi contul devine inactive

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,messengerul rămâne. Va trebui să selectezi când ștergi contul acea opțiune în care scrie "rămâi activ pe messenger" sau ceva de genul, nu mai știu exact cum scrie, dar trebuie să selectezi și vei rămâne cu messengerul