| ForgetThatShit a întrebat:

Pot sa mai editez un CD dupa ce am bagat oe el o melodie cu nero? Acum imi spune ca nu mai poate sa ii faca nimic, sa bag unu care sa il poata citi

3 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

Nu mai poti. Alta data, sa mai poti adauga pe el, nu ii mai da sa inchida cd-ul.

| Ykuzo a răspuns:

Nu mai poti adauga nimic pe acel CD. Exista o optiune care lasa CD-ul "deschis" la care mai poti adauga fisiere dupa inscriptionare.
Se poate sa nu mai poti adauga fisiere pe CD chiar daca acel disk este "deschis" iar acest lucru depinde de la un CD la altul.

| KLiNK a răspuns:

Pai daca e RW (reinscriptibil) inca mai sa bagi alte lucruri pe el. Dar din ce spui tu aici trag concluzia ca CD-ul nu este reinscriptibil. Deci, n-ai ce sa-i faci...