| almaz a întrebat:

Pot sa-mi fac cond in Apple (in app store) fara sa pun datele cardului de plata? daca da cummm? deja am incercat toate metodele cunocute de mine si nimic nu reusesc....acum 3 ani cand mi-am facut eu cont prima data era alta formula dupa care iti inregistrati icloud-ul ....mersi frumos anticipat!

3 răspunsuri:
| AdrianDanezu69 a răspuns:

Da

| almaz explică (pentru AdrianDanezu69):

Da? pai si cum atunci?

| almaz explică (pentru AdrianDanezu69):

Nu-mi mai apare "Nope" cum aparea acum 2 ani, apare doar gen tipul de card"Visa" MastestrCard"... cum fac?