| AnonimFaraPereche a întrebat:

Pot sa-mi pun ad blocker pentru browserul tv-ului? Cand intru sa pun filme mi se deschid tot felul de reclame...

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu se poate din pacate, stiu asta si stiu ca e aiurea, eu am gasit un server de upload unde nu intra reclame, vrei sa incerci sa imi spui daca pe tv intra reclame?

| AnonimFaraPereche explică (pentru RAY):

Ma refer la faptul ca atunci cand intru pe browserul tv-ului si caut filme online si intru pe site-ul respectiv si deschid un film, mi se deschid reclame p orno sau site-uri de genu asta... Si voiam un ad blocker ca pe laptop.

| RAY a răspuns (pentru AnonimFaraPereche):

Te inteleg dar tu ai magazin play pe acel tv, eu nu am vazut vreun tv sa aiba, nu poti instala alte aplicati plus ca addblock e doar compatibil cu windows, linux, mac nu cu Android

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Asta e pentru tel https://adblockbrowser.org/

| Superior a răspuns:

Chiar si daca cauti desene animate apar d-alea.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

YouTubeByClick-Setup