| Natsu255 a întrebat:

Pot sa modific numarul de telefon de la contul de GMAIL daca nu am acces la fostul numar de telefon?

6 răspunsuri:
| Mihai0101 a răspuns:

Da poti intri in cont si la setari o sa-l poti schimba.

| Mihai0101 a răspuns (pentru Mihai0101):

Am uitat daca foloseai autentificare cu telefon in doi pasi nu mai poti

| Mihai0101 a răspuns (pentru Mihai0101):

La intrare in cont a-ti cere ceva cod de pe telefon?

| Natsu255 explică (pentru Mihai0101):

Problema este ca nu ma pot loga pe cont ca nu mai știu parola și ca să recuperez parola trebuie sa bag un cod care îs primesc prin mesaje, și cum nu mai am numărul de 4 ani nu am cum sa bag codul...

| Mihai0101 a răspuns (pentru Natsu255):

Eu te inteleg ca nu mai ai numarul de telefon!
Dar o adresa de email ai setat pe contul de facebock?
Sper ca sti ce e aia o adresa de mail?
Daca dai recuperare vei avea codul de recuperare pe mail

| sveduneac a răspuns:

Poți dacă ai la contul respectiv pus un alt Email de recuperare