| ronazozole a întrebat:

Pot sa pun pe facebook ca sunt intr-o relatie cu X, dar sa nu vada toti prietenii mei asta? adica sa fie restrictionatbig grin mentionez ca am reusit sa restrictionez pentru unii cand am pus ca sunt intr-o relatie.dar ma intereseaza sa stiu daca atunci cand pun persoana cu care sunt, merge sa restrictionez

Răspuns Câştigător
| zuzualina a răspuns:

Da, setezi sa vezi numai tu sau ii restrictionezi pe cine nu vrei sa vada.

1 răspuns:
| zuzualina a răspuns:

Ce intreaba oamenii si ce raspuns le dai tu la toti, nu numai aici