| Vladsnllgddvff a întrebat:

Pot sa resetez ipadul blocat in icloud? Cum se face

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ce model de ipad? Cel mai usor te duci la un service; mai ales daca nu-i al tau.

| Bondarel99 a răspuns:

Este blocat, nu poți intra pe el? Dacă da, atunci nu ai cum sa îl folosești fara sa ai acces la cont.
Dacă poți intra pe el dar nu știi parola de la iCloud îl poți resetare fără sa ștergi și conținutul.

| Vladsnllgddvff explică (pentru Bondarel99):

Cand il aprind imi cere parola si loghinul de la Apple ID Pe care eu jnul stiu

| Bondarel99 a răspuns (pentru Vladsnllgddvff):

Atunci lasă-l așa sau vinde-l pentru piese. Dispozitivele blocate in iCloud nu se mai pot debloca, uita-te și pe net, du-l și la service, toată lumea o sa îți spună același lucru.

| Vladsnllgddvff explică (pentru Bondarel99):

Mersi