| anonim_4396 a întrebat:

Pot să schimb îmbrăcămintea la villageri în minecraft?(nu mă refer la schimbarea biomurilor )

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Cu update-ul 1.14 poți doar dacă le schimbi atribuțiile prin stațiile lor de lucru (pe care le știi).

| anonim_4396 explică (pentru LPCTSTR):

Adică prin meserii? Știu asta, dar mă jucam la ultima versiune.Nu pot deloc?

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu fără să umbli cu entity_data, funcție la care nu mă pricep și deci cu care nu te pot ajuta din păcate.

| anonim_4396 explică (pentru LPCTSTR):

E bine, măcat știu cum.O să încerc, iar dacă merge, primești fundă

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

Yeey happy