| onuticuta200312 a întrebat:

Pot scoate fotografii cu imprimanta(sa cumpar hartie pentru fotografii si sa le fac la imprimanta simpla0? Daca da, ca sa iasa fotografiile color trebuie sa fie si imprimanta color? Eu trebuie sa-mi iau imprimanta zilele acestea si am un buget de 700 lei dar am inteles ca imprimantele color se stica mai repede! E adevarat? Va rog dati-mi niste informatii cine are imprimanta sau cine se pricepe!

Răspuns Câştigător
| AndreasfromMetallicA a răspuns:

Parerea mea e ca nu merita sa cumperi asa ceva si cred ca 700 nu e suficient. Eu am scos cu 30 lei un teanc mare de poze la o librarie.Cu 700 lei scoti poze pe toata viata si nu mai ai grija sa cumperi tus din ala special sau ca se strica imprimanta.

2 răspunsuri:
| IseeVoices a răspuns:

Hp deskjet 6525, eu am modelul 5525 si chiar daca nu o mai folosesti nu se intareste tusu ceea ce mi se pare ok.

| K0sti a răspuns:

Daca da, ca sa iasa fotografiile color trebuie sa fie si imprimanta color?

Nu trebuie, daca-ti cumperi o pensula si acuarele...