| Cosmin483 a întrebat:

Pot seta pe telefon să nu mai primesc notificari de la anumite aplicații, într-o anumită perioadă de timp?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai (pe Android) ai trei variante (probabil sunt mai multe):
- dai la fiecare aplicatie in parte, la setari, la notificari si de activezi - dezactivezi manual;
- sa intri la modul "Nu deranjati", de unde poti alege o "Pornire conform programarii", de unde alegi tu cand sa se porneasca, intre ce intervale, si tot acolo la... "Permitere exceptii si Ascundere notificari" poti sa selectezi ce vrei sa iti apara si ce nu;
- descarci o aplicatie care sa faca asta, insa nu recomand.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu, dar poti seta sa nu mai primesti notificari. Intra la notificari si acolo vei gasi de unde sa blochezi! Apoi poti sa le deblochezi cand vrei.

| darrio2007 a răspuns:

Depinde de aplicatii. Unele au in setari daca vrei sa primesti sau nu notificari.