| dannys a întrebat:

Pot suna de pe calculator pe mobil?

Răspuns Câştigător
| GrimReaper_4607 a răspuns:

Da! Cu skype. Cumperi credit si suni!winking bafta!

8 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Da. Dar e pe bani. Si ma indoiesc ca e ceva prea special.
Aceeasi cacanareala ca si cu skype-ul. :-J

| UNfriendLY a răspuns:

Da

| cartman a răspuns:

Da, pe cei de pe zapp (in yahoo messenger) sau/si pe skype sau alte servicii pe cei ce folosesc servicii de date pe mobil SAU sunt conectati la o retea wi-fi.

| RecycleBin a răspuns:

Da, da trebuie sa platesti cativa dolari.pe yahoo messengerbig grin

| lol1232 a răspuns:

Dap dar costa si nu merita bafta big grin

| Sound_9139 a răspuns:

Da! poti suna cu skype dar trebuie sa platesti! in cel mai bun caz poti vorbi cu persoana pe care vrei sa o suni si daca telefonul ii permite sa instaleza skype-ul nu vei plati! dar fa-o repede ca o sa se plteasca si in forumla asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| danutzucs a răspuns:

Merge am suant eu...da nu poti decat 2 apeluri pe zi a cate 20 de secunde...sau mai mult depinde in ce retea suni http://www.evaphone.com/locale/en