| Bishop a întrebat:

Pot vedea cand o persoana a intrat ultima data pe messenger? Cum?

Răspuns Câştigător
| Vasi_2046 a răspuns:

Daca ai acces la calculatorul persoanei intra in C/program files/yahoo/messenger/profiles/intri in folderul cu id persoanei, proprietati pe fisierul iconindex si vezi data si ora din dreptul "accesed"! Altfel, nu ai cum.
Raspunsurile cu detectarea online, nu cred ca te ajuta ca astfel de site-uri aduna mai degraba informatii decat sa te ajute.

18 răspunsuri:
| Bishop explică:

Multumesc, dar nu am acces la calculatorul persoanei

Stefan
| Stefan a răspuns:

Asa ceva nu se poate, nu poti vedea cand o persoana a intrat pe messeger.

| Flav a răspuns:

Nu cred sau mai bine spus sigur nu. Verific-o si tu cu programe de invisible daca vrei sa-ti reduci din indoielihappy

| ghinionist a răspuns:

NU poti!

| gygyk a răspuns:

Pai daca ai messengerul deschis, jos, in dreapta iti apare cine iese si cine inrta pe mess

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti afla simplu, dar trebuie sa ai acces la calculator, sau cel putin la un fisier anume; nu spun cum se face, de dragul alora care au raspuns catergoric ca NU se poate; daca nu va duce mintea mult, macar nu va aflati in treaba. Iar ce a raspuns alphonse este total fals!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
Am intrat eu odata pe un program pe net am batut id si mi-a zis ultima data cand intrase. Data si ora, dar nu mai stiu acel site si imi pare asa rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreab-olaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sun-o fratelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate

| adryyy a răspuns:

Www.loginreport.com sigur merge.

| 1Detectorcom a răspuns:

Salut, da se poate afla pe http://www.ymreport.com/

| brb a răspuns:

Http://invisible.ir/
te uiti la status of logs

| Szekely_Daniel_1982 a răspuns:

Ba da, cu yahoo tracker. Acolo il urmaresti ce face timp de 24 de ore.