| BBeellaa a întrebat:

Poti baga cartela de orange intr-un telefon de la vodafone?

Răspuns Câştigător
| deavolu a răspuns:

Doar daca telefonul e decodat (pus pe liber) daca nu trebuie sa il duci la un service de telefonie si til deblocheaza ei pentru o anumita suma depinde de tipul telefonului si de cat e de nou modelul

7 răspunsuri:
| Chauderitza a răspuns:

Buna Bbeellaa.
Decat daca decodeti acel telefon, pe Orange.
Bafta, pa-pa!

| Rested a răspuns:

Daca e decodat.

| oana2508 a răspuns:

Poti, numai sa fie telefonul decodat

| AramyHana a răspuns:

Bineinteles ca poti, dar telefonul sa fie deblocat sa nu aiba cod pin (sau cartela sa nu aiba vreun cod) nu conteaza de la ce firma este telefonul, poti baga ori ce cartela... Sper ca te-am ajutat

| Aηηush a răspuns:

Doar daca telefonul nu a fost pe abonament daca nu trebuie sa-l duci la decodat.

| BBeellaa explică:

Eu vreau sa-mi cumpar un tell de la Vodafone cai mai ieftin.si asta nu inteleg merge?

| anonymous8A a răspuns:

Da.dar trebuie sa mergi sa ti-l decodezi