| RamonaRebecca a întrebat:

Poti da block unei persoane care ti-a dat intrebare cu anonim* pe ask.fm *? Va rog, e urgent.

Răspuns Câştigător
| Raluu21 a răspuns:

Da poti, ii dai la fel cum i ai da unei persoane care ti a dat intrebare fara anonim :*

| RamonaRebecca explică (pentru Raluu21):

Ii dadeam intrebari cu anonim unei fete si a zis ca imi da block, dar inca pot sa ii dau intrebari si sa ii vad profilul. Ce inseamna asta?

4 răspunsuri:
| Raluu21 a răspuns:

Ca nu ți-a dat block. Daca iti da cineva Block pe ask poti sa i mai vezi profilul dar nu sa i pui intrebari

| RamonaRebecca explică (pentru Raluu21):

Okay thanks ♥

| RamonaRebecca explică (pentru Raluu21):

Uh ştiu că te-am zăpăcit,dar mai am o intrebare. Ii dau intrebari, dar nu imi raspunde, asta inseamna ca mi-a dat sau nu block? Daca ma avea la block, nu puteam sa ii dau intrebari deloc sau puteam dar nu le primea el? Sper ca ai inteles ce vreau sa zic, sunt praf la explicat.