| alexxp26 a întrebat:

Poti folosi cartela internet la telefon?

Răspuns Câştigător
| WORTEX a răspuns:

Da si vei primi un sms cu setarile pentrut net. Eu am modem de la Vodafone si cateodata o mai bag si in telefon pentru a trimite mesaje sau pentru a intra pe net. Poti folosi doar ce ai pe abonamentul cartelei. Eu am 100 de sms-uri in retea si 4GB trafic de net. Bafta!

2 răspunsuri:
| PulbereDeStea a răspuns:

Da se poate, si eu am procedat de cateva ori asa. Dar nu stiu cat este de bine pentru cartela sa o tot schimbi.

| Incapabil a răspuns:

Nu se poate folosi, cartela internet se foloseste la internet si cartela la telefon se foloseste la telefon happy