| 熊Panda熊 a întrebat:

Poti sa-ti inchizi contul de Facebook pentru o anumita perioada de timp? Am auzit de la niste prieteni ca ei si-au inchis Facebookul pentru o saptamana, ca sa nu mai piarda timpul pe el, si as vrea si eu sa incerc.

3 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns:

Ce ceri tu, dragutule, este ca si cand ai vrea sa dispari nitel cand faci o crima. Faptic nu se poate!

| Otto2014 a răspuns:

Intra la setari->securitate->ultima optiune dezactiveaza contul.Cand te loghezi iar pe el, se activeaza inapoi.