| Cineva00Cineva a întrebat:

Poti sa trimiti o aplicatie de pe un telefon pe altul? Daca da, cum? Multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| HereToHelp a răspuns:

Da, se numeste Bluetooth File Transfer. Ai aici un link de download:
https://play.google.com/store/apps/details?id=it.medieval.blueftp

Ps: Dupa ce intri in aplicatie, activezi bluetooth-ul si in meniul de optiuni o sa gasesti "send applicatin". Succes!

1 răspuns:
| mont a răspuns:

In functie de telefoane prin blueetooth, airdrop, e-mail, facebook.