| adyzone a întrebat:

Prietena mea are un router wireless Tenda de 150 mb (nu stiu modelul), iar problema este ca zilnic netul pica si trebuie scos cablul de net si reintrodus ca sa porneasca. Tin sa precizez ca sunt 4 laptopuri pe router. O alta problema este ca daca vrei sa te conectezi pe telefon nu merge, si trebuie sa faci nu stiu ce setari. ce ar trebui facut ca ruterul sa mearga normal si sa se conecteze la el orice dispozitiv fara alte setari.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Sa va luati un router serios, nu glume din alea de Tenda! Putin dai... putin ai!