| Elon a întrebat:

Prietena mea are un Samsung Galaxy Mini, si-a facut mai de mult cont pe "Market" (cred ca implicit pe google, pentru a descarca jocuri).

Fara sa realizez i-am introdus codul gresit de mai multe ori astfel ca i s-a blocat telefonul si nu mai poate face nimic pe telefon.

Trebuie sa introduca contul si parola de la "Market" pe care evident nu si le mai aminteste. Poate doar sa fie sunata iar pe ecran apar doar cele doua casute in care poate introduce datele si butonul pentru apel de urgenta. Idei?

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Exista o singura metoda, dar se vor pierde toate datele din telefon, numere din telefon, mesaje, aplicatii, date de la aplicatii(tot ce e in memoria interna). Asta e singura solutie.
Cum procedezi: http://www.youtube.com/watch?v=JeB66tNEuUs