| Laurosa a întrebat:

Prietena mea și-a băgat contul ei de Instagram pe telefonul meu și acum nu se mai poate deconecta de pe telefonul meu. Am încercat sa dam "deconectare" dar tot nu merge. Ce am putea face? Se mai poate deconecta de pe telefonul meu? TELEFONUL EI E STRICAT

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu telefonul este stricat, ci modul de abordare si de lucru.
Retelele de socializare (si nu numai) permit sa te conectezi de pe mai multe dispozitive.
Te poti deconecta din cont doar daca iesi pe fiecare dispozitiv, unde esti logat pe acel cont.

| Laurosa explică (pentru Bula):

Îmi explicați ce ar trebui sa fac, va rog?

| Bula a răspuns (pentru Laurosa):

Iesi din cont pe toate telefoanele, tabletele, laptop-urile, calculatoarele, de unde esti intrat in cont.
Lista telefoanelor admise se poate vedea de pe versiunea Facebook pentru browser pe calculator/laptop, la setarile contului.

| Cksihja a răspuns:

După ce dezinstalezi aplicație șterge fișierele reziduale.

| Amethyst01 a răspuns:

Dezinstaleaza aplicația și reinstaleaz-o, ar trebui sa meargă.

| Laurosa explică (pentru Amethyst01):

Am dezinstalat-o de 2 ori și tot n-a mers

| Amethyst01 a răspuns:

Restart la telefon. Dacă nici asa nu merge, salvează-ti datele și da un reset din fabrica.